Bodování dívek ovládly se šestnácti body Žbanková a Lechnerová z Boleslavi

Zatímco v bodování vyrovnané kategorie chlapců stačilo Matěji Dudovi k výhře sedm bodů, u dívek zvítězila Markéta Žbanková, která nastřílela třináct branek a přidala další tři asistence. Stejný počet bodů získala také Krystýna Lechnerová s devíti góly a sedmi asistencemi. Minimálně jeden bod má na kontě 43 hráček. 

      Góly Asistence Celkem
1 Žbanková Markéta ZŠ a MŠ Jilemnického, Mladá Boleslav 13 3 16
2 Lechnerová Krïstýna ZŠ a MŠ Jilemnického, Mladá Boleslav 9 7 16
3 Pešanová Monika ZŠ Jablonné nad Orlicí 6 5 11
4 Venerová Veronika ZŠ a MŠ Jilemnického, Mladá Boleslav 4 4 8
5 Bašová Karolína Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník 3 3 6
6 Jánešová Simona ZŠ Jablonné nad Orlicí 1 4 5
7 Kabrtová Zuzana ZŠ a MŠ Jilemnického, Mladá Boleslav 0 5 5
8 Kosová Veronika Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník 4 0 4
9 Kundertová Veronika ZŠ a MŠ Ruská, Litvínov 3 1 4
9 Sováková Linda ZŠ Campanus, Praha 3 1 4
9 Šandová Michaela  ZŠ Podhořská, Odry 3 1 4
12 Hermánková Gabriela ZŠ Campanus, Praha 2 2 4
12 Kolkusová Vendula ZŠ Campanus, Praha 2 2 4
12 Přibíková Veronika Gymnázium Zikmunda Wintra, Rakovník 2 2 4
12 Rumlová Anna ZŠ a MŠ Ruská, Litvínov 2 2 4
16 Jurenková Martina ZŠ Jablonné nad Orlicí 3 0 3
17 Hořínková Tereza ZŠ Campanus, Praha 2 1 3
18 Strempková Sára ZŠ Podhořská, Odry 1 2 3
18 Šalátová Tereza ZŠ a MŠ Ruská, Litvínov 1 2 3
18 Voborská Nikola ZŠ Campanus, Praha 1 2 3
21 Horáčková Dominika ZŠ Campanus, Praha 2 0 2
21 Janošová Viktorie ZŠ Podhořská, Odry 2 0 2
21 Weissová Aneta ZŠ a MŠ Ruská, Litvínov 2 0 2
24 Čadová Adéla ZŠ a MŠ Jilemnického, Mladá Boleslav 1 1 2
24 Černoušková Anna ZŠ a MŠ Jilemnického, Mladá Boleslav 1 1 2
24 Tóthová Jitka ZŠ a MŠ Ruská, Litvínov 1 1 2
27 Něvarová Adéla ZŠ Jablonné nad Orlicí 0 2 2
28 Grusová karolína ZŠ Jablonné nad Orlicí 1 0 1
28 Moravcová Adéla ZŠ Jablonné nad Orlicí 1 0 1
28 Pilařová Tereza ZŠ a MŠ Ruská, Litvínov 1 0 1
28 Šenková Nikola ZŠ Podhořská, Odry 1 0 1
28 Štepanová Tereza ZŠ Jablonné nad Orlicí 1 0 1
33 Blahová Veronika ZŠ a MŠ Jilemnického, Mladá Boleslav 0 1 1
33 Dvořáková Tereza ZŠ a MŠ Ruská, Litvínov 0 1 1
33 Hana Pachmanová ZŠ Campanus, Praha 0 1 1
33 Hašková Tereza ZŠ a MŠ Jilemnického, Mladá Boleslav 0 1 1
33 Chaloupková Barbora ZŠ a MŠ Jilemnického, Mladá Boleslav 0 1 1
33 Pávková Viktorie ZŠ Campanus, Praha 0 1 1
33 Píšová Nela ZŠ a MŠ Ruská, Litvínov 0 1 1
33 Šírová Eliška ZŠ Podhořská, Odry 0 1 1
33 Šnajberková Sabina ZŠ Campanus, Praha 0 1 1
33 Tvrdoňová Sára ZŠ Podhořská, Odry 0 1 1
33 Winklerová Lucie ZŠ Campanus, Praha   1 1